XV GAMEGRINDER - 9 czerwca gramy w gry towarzyskie

Z wielka przyjemnością przypominamy, że już w sobotę 9 czerwca 2018 roku odbędzie się kolejna, XV. edycja Kortowskiego Mini-konwentu Gier Towarzyskich GAMEGRINDER.

Jak przy każdej kolejnej edycji zapraszamy do wspólnego grania w rozliczne współczesne gry towarzyskie (w tym planszowe, karciane, bitewne a nawet fabularne) udostępniane przez organizatorów oraz przyniesione przez Uczestników.

RODO - ogłoszenie Biblioteki Uniwersyteckiej UWM

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Europy (EU) 2016/679 z dnia 17 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych Biblioteka Uniwersytecka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie informuje, że:

Konkursy Urzędu Patentowego RP

Zachęcamy do udziału w konkursach organizowanych przez Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej związanych z szeroko pojętą własnością intelektualną a w szczególności przemysłową:

1. XVI EDYCJA KONKURSU NA NAJLEPSZĄ PRACĘ NAUKOWĄ NA TEMAT WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ,

Ankieta oceny wyszukiwania online

Szanowni Państwo,
nasza Biblioteka przygotowuje ogólnopolskie badania ankietowe w których chcemy zbadać zwyczaje użytkowników zawiązane z wyszukiwaniem materiałów bibliotecznych w systemach online.
Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc w zebraniu danych. Zachęcamy do wypełnienia ankiety.

(Do)wolność czytania...XV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

XV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Bibliotece Uniwersyteckiej UWM w Olsztynie

(8-11 maja 2018) pod hasłem  (Do)Wolność Czytania…