Prezentacja bazy EMIS

Szanowni Państwo,

W dniu 24 maja 2017 r. (środa) o godz. 12.00 Biblioteka Uniwersytecka zaprasza na prezentację bazy EMIS (Emerging Markets Information Service), którą poprowadzi p. Krzysztof Malatyński -  przedstawiciel firmy Euromoney Polska Sp. z o.o.

1. Moduły EMIS Professional:

- DealWatch - fuzje i przejęcia;

- Zaawansowane narzędzia analityczne.

2. Serwis EMIS:

- Informacje o spółkach;

- Publikacje;

- Dane sektorowe i makroekonomiczne;

WYSTAWA "Czerń i biel: meandry sztuki"

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z twórczością Prof. dr. hab. Tadeusza Brzeskiego.
Wystawa prac artysty nosi tytuł "Czerń i biel - meandry sztuki". Dostępna jest do zwiedzania w godzinach pracy Biblioteki Uniwersyteckiej UWM od 15 maja do 19 czerwca 2017 roku.

ZAPRASZAMY!

KONKURS: Oznacz #buuwm w Bibliotece!

Rozpoczynamy obchody XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek i z tej okazji mamy dla Was fotograficzny konkurs na Facebooku pt. "Oznacz hashtag w bibliotece”.

Zapraszamy na naszego Facebooka!

XIV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

XIV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Bibliotece Uniwersyteckiej UWM w Olsztynie

(10-12 maja 2017) pod hasłem  Biblioteka. Oczywiście!

Biblioteka UWM w Olsztynie w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek zaprasza na cykl kulturalnych wydarzeń. Ogólnopolski Tydzień Bibliotek to organizowana od 2004 roku przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich akcja promowania czytelnictwa, bibliotek i bibliotekarzy.