Wystawa - Misjonarz ze Śląska...

Zapraszamy na wernisaż wystawy "Misjonarz ze Śląska o. Paul Joachim Schebesta SVD (1887-1967) - pionier badań wśród Pigmejów i Negrytów".

Wernisaz wystawy odbędzie się w Bibliotece Uniwersyteckiej UWM w Olsztynie 9 listopada (czwartek) o godz. 11:00, na dziedzińcu "pod kopułą" - I piętro.

Korzystaj z dostępu do e-zbiorów Biblioteki

Jeśli okazało się, że poszukiwana przez Was książka jest już wypożyczona skorzystajcie z dostępu do jej wersji w formie elektronicznej. A moze wolicie czytać z ekranu Waszego urzadzenia mobilnego? W budynku Biblioteki Uniwersyteckiej na półkach z książkami umieściliśmy kody QR przekierowujące do publikacji polskiej bazy IBuk Libra.

Sczytaj kod QR i korzystaj z e-zasobów Biblioteki Uniwersyteckiej UWM.

Libsmart payment - elektroniczny system płatności

Zachęcamy do korzystania z nowej formy uiszczania opłat bibliotecznych poprzez elektroniczny system płatniczy Libsmart Payment, realizowany przez firmę PayU S.A.

Dzięki tej usłudze w każdej chwili i miejscu możesz uiścić należności za książki niezwrócone i zniszczone, za nieterminowy zwrot materiałów bibliotecznych czy uregulować płatne usługi biblioteczne (zgodnie z cennikiem stanowiącym załącznik do regulaminu).

ZASADY REGULOWANIA OPŁAT ZA USŁUGI BIBLIOTECZNE

ACADEMICA - cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna

Zapraszamy do korzystania z Cyfrowej Wypożyczalni Międzybibliotecznej Książek i Czasopism Naukowych ACADEMICA academica.edu.pl Projekt ten jest realizowany pod auspicjami Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej przez Bibliotekę Narodową oraz Naukową i Akademicką Sieć Komputerową.