Biblioteka Podróżnika: nowy sezon!

Zapraszamy do skorzystania z najnowszej oferty imprez przygotowywanych w Bibliotece Uniwersyteckiej UWM, firmowanym hasłem „Biblioteka Kulturalna”.

W poprzednim semestrze 2015/2016 rozpoczęliśmy projekt pt. Biblioteka Podróżnika. Dzięki zgłoszonym tematom odwiedziliśmy już: Kenię, Wyspy Zielonego Przylądka Gruzję, Himalaje, Litwę czy Nowy Jork. Cykl cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno słuchaczy jak i występujących Podróżników, którzy przybywają już do nas z całej Polski.

Okres zimowy zakończymy wyprawą na mroźną Antarktydę (razem z prof.  Marcinem Jóźwikiem). Wiosna powita nas wyprawą do orientalnej Japonii i Chin czy kolorowego Meksyku, zaś przed wakacjami udamy się w bibliotekarską podróż do Rumunii.

Szczegóły na plakatach. Wstęp wolny! ZAPRASZAMY!

Poniżej zaproszenie do współpracy:

Z pewnością posiadacie w domu wiele zdjęć z przebytych podróży. Tyle niezapomnianych wrażeń zamkniętych w albumie lub zapisanych na płycie CD. Jest na to rada! Pokażcie je w Bibliotece Podróżnika. Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z wolnego mikrofonu i podzielenia się ciekawymi opowieściami, doświadczeniami a także wskazówkami dla przyszłych podróżników.

Zapraszamy do zgłaszania swoich wystąpień na rok akademicki 2016/2017.

Na potrzeby spotkań w Bibliotece Uniwersyteckiej, udostępniamy salę 116, w czwartki o wskazanych przez Prelegenta godzinach.

Zgłoszenia prosimy składać na adres mailowy: katarzyna.bikowska@uwm.edu.pl