Ankieta oceny wyszukiwania online

Szanowni Państwo,
nasza Biblioteka przygotowuje ogólnopolskie badania ankietowe w których chcemy zbadać zwyczaje użytkowników zawiązane z wyszukiwaniem materiałów bibliotecznych w systemach online.
Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc w zebraniu danych. Zachęcamy do wypełnienia ankiety.

(Do)wolność czytania...XV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

XV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Bibliotece Uniwersyteckiej UWM w Olsztynie

(8-11 maja 2018) pod hasłem  (Do)Wolność Czytania…

PIN i OIP - zmiana lokalizacji

Od 12 kwietnia 2018 PIN i OIP będą mieściły się w Oddziale Zbiorów Specjalnych,
I piętro, pok. 106-112, tel.: 89 524-63-44, 89 524-63-05.

Ankieta satysfakcji użytkownika

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do podzielenia sie z nami opinią na temat oferty Biblioteki Uniwersyteckiej UWM w Olsztynie. Kwestionariusz ankiety dostępny jest w formie drukowanej we wszystkich agendach dostępnych czytelnikowi.

Badania satysfakcji użytkownika trwają do 30 czerwca 2018 r.

Libsmart payment - elektroniczny system płatności

Zachęcamy do korzystania z nowej formy uiszczania opłat bibliotecznych poprzez elektroniczny system płatniczy Libsmart Payment, realizowany przez firmę PayU S.A.

Dzięki tej usłudze w każdej chwili i miejscu możesz uiścić należności za książki niezwrócone i zniszczone, za nieterminowy zwrot materiałów bibliotecznych czy płatne usługi biblioteczne (zgodnie z cennikiem stanowiącym załącznik do regulaminu).

ZASADY REGULOWANIA OPŁAT ZA USŁUGI BIBLIOTECZNE