Wystawa prac Zbigniewa Urbalewicza

Wystawa czynna jest w godzinach pracy Biblioteki Uniwersyteckiej do końca sierpnia 2017 roku. ZAPRASZAMY!

Libsmart payment - elektroniczny system płatności w Bibliotece

Zachęcamy do korzystania z nowej formy uiszczania opłat bibliotecznych poprzez elektroniczny system płatniczy Libsmart Payment, realizowany przez firmę PayU S.A.

Dzięki tej usłudze w każdej chwili i miejscu możesz uiścić należności za książki niezwrócone i zniszczone, za nieterminowy zwrot materiałów bibliotecznych czy uregulować płatne usługi biblioteczne (zgodnie z cennikiem stanowiącym załącznik do regulaminu).

ZASADY REGULOWANIA OPŁAT ZA USŁUGI BIBLIOTECZNE

ACADEMICA - cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna

Zapraszamy do korzystania z Cyfrowej Wypożyczalni Międzybibliotecznej Książek i Czasopism Naukowych ACADEMICA academica.edu.pl Projekt ten jest realizowany pod auspicjami Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej przez Bibliotekę Narodową oraz Naukową i Akademicką Sieć Komputerową.

Nowe bazy w dostępie testowym

Zapraszamy do korzystania z nowych baz w dostępie testowym:

Churchill Archive

Churchill Archive to cyfrowa biblioteka ponad 800 000 stron dokumentów z lat 1874 - 1965. Zawierają one zarówno osobistą korespondencję Winstona S. Churchilla z królami, prezydentami, politykami oraz przywódcami wojskowymi, jak i obejmuje unikalne pomoce dydaktyczne.

WYSTAWA "Czerń i biel: meandry sztuki"

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z twórczością Prof. dr. hab. Tadeusza Brzeskiego.
Wystawa prac artysty nosi tytuł "Czerń i biel - meandry sztuki". Dostępna jest do zwiedzania w godzinach pracy Biblioteki Uniwersyteckiej UWM od 15 maja do 19 czerwca 2017 roku.

ZAPRASZAMY!