Noc z Szekspirem - 4 czerwca

W tym roku przypada 400. rocznica śmierci najpoczytniejszego dramatopisarza świata - Williama Szekspira. Na całym świecie obchodzony jest z tej okazji Światowy Rok Williama Szekspira.

Wykorzystując tę doskonałą okazję, by upamiętnić jego twórczość, 4 czerca (II ed.Ogólnopolskiej Nocy Bibliotek) Biblioteka Uniwersytecka UWM w Olsztynie organizuje wraz ze studentami Noc Szekspira.

Czeka na Was wieczór pełen angielskiego dramatu. Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej Koło Anglo Cooltura-Seniors przygotowało ciekawostki (po polsku i angielsku) dotycząc Szekspira i jego czasów.

Sedecznie dziękujemy opiekunom kół naukowych oraz studentom Wydziału Humanistycznego UWM oraz studentom Studium Aktorskiego przy Teatrze im. S. Jaracza w Olsztynie, którzy współpracują przy realizacji tego projektu.

Szczegóły wydarzenia znajdą Państwo na plakacie oraz na profilu Wydarzenia na Facebooku

ZAPRASZAMY!