V Dni Seweryna Pieniężnego - wystawy towarzyszące

W ramach świętowania V Dni Seweryna Pieniężnego na Warmii i Mazurach w przestrzeniach Biblioteki Uniwersyteckiej mamy przyjemność prezentować dwie wystawy fotograficzne.

Jedną z nich jest ekspozycja intrygujących zdjęć podwodnych Alicji i Janusza Dramińskich Firma DRAMINSKI pt. "Podwodna Indonezja".

Ekspozycja dostępna będzie do zwiedzania do końca lutego, a do obejrzenia innych pięknych podwodnych pejzaży zapraszamy na stronę http://www.nurkuj.pl/

Drudą wystawą towarzyszącą Dniom Seweryna Pienieżnego...jest espozycja "Mongolia: bogowie... demony... prorocy..." autorstwa dr. Bolesław Uryn. Wystawa składa się zarówno z fotogramów przedstawiających kulturę Mongolii, jak również towarzyszących im historycznych pamiątek z wypraw do tego fascynującego kraju. Zapraszamy do odwiedzin i podziwiania bogatej kultury Mongolii jeszcze do końca lutego.

Wystawy towarzyszące obchodom V Dni Seweryna Pieniężnego można już oglądać w przestrzeni wystawienniczej Biblioteki Uniwersyteckiej UWM na pierwszym pietrze - antresoli, zaś na wernisaż zapraszamy 21 lutego (środa ) o godzinie 13:30, w trakcie którego można będzie spotkać się z autorami wystawy.

Szczegółowy program V Dni Seweryna Pieniężnago na Warmi i Mazurach dostępny jest na stronie organizatora Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich w Olsztynie : sdpolsztynpl.wordpress.com