XV GAMEGRINDER - 9 czerwca gramy w gry towarzyskie

Z wielka przyjemnością przypominamy, że już w sobotę 9 czerwca 2018 roku odbędzie się kolejna, XV. edycja Kortowskiego Mini-konwentu Gier Towarzyskich GAMEGRINDER.

Jak przy każdej kolejnej edycji zapraszamy do wspólnego grania w rozliczne współczesne gry towarzyskie (w tym planszowe, karciane, bitewne a nawet fabularne) udostępniane przez organizatorów oraz przyniesione przez Uczestników.

Wystarczy przyjść, wybrać grę i cieszyć się rozgrywką. Impreza jest skierowana do osób w wieku od 5 do 105 lat (młodszych ani starszych też nie wygonimy!).

Co więcej w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018 przygotowaliśmy wspólnie z wydawcą gry karcianej „Polska Gola!” turniej! Opis i zasady gry znajdują się na stronie: http://gry.nk.com.pl/polska-gola-polska-niemcy/Na zwycięzców czekają planszówkowe nagrody!

Zapisy na turniej oraz informacje odnośnie przebiegu organizatorzy udostępnią podczas imprezy (oraz na stronie www.gamegrinder.pl)

Letnia edycja Gamegrindera, podobnie jak w zeszłym roku jest elementem ogólnopolskich obchodów Nocy Bibliotek

Organizatorzy:

·         Akademicki Klub Miłośników Fantastyki „Olifant” (jedna z agend ACK)

·         Biblioteka Uniwersytecka UWM w Olsztynie

·         Akademickie Centrum Kultury UWM w Olsztynie

Czas i miejsce: sobota 9 czerwca 2018 roku, godz. 12:00 – 22:00, Biblioteka Uniwersytecka UWM w Olsztynie, ul. Oczapowskiego 12b (Antresola)

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.gamegrinder.pl oraz na profilu wydarzenia Gamegrinder XV na Facebooku.