Biblioteka ZAMKNIĘTA - z możliwością odbioru zamówionych książek

zamkniete do 25

W związku z Komunikatem Rektora UWM w Olsztynie z dnia  9.04.2021 r., Biblioteka Uniwersytecka oraz jej filie będą zamknięte dla Czytelników do 25 kwietnia 2021 roku.

Biblioteka Uniwersytecka proponuje Państwu następujące formy wsparcia zdalnej pracy i nauki:

• Możliwość samodzielnego odbioru zamówień (przy wejściu bocznym od strony stadionu) książki do wypożyczenia zamawiasz on-line,.
  • Możliwość otrzymania kopii elektronicznej fragmentu książki lub czasopisma - skanowanie.
  • Możliwość korzystania z elektronicznych form wypożyczania międzybibliotecznego.

W tym okresie możliwy jest kontakt telefoniczny i mailowy (w godz. 8-18):

Dodatkowo zapewniamy możliwość komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: bib.uwm@uwm.edu.pl

Odbiór zamówionych książek możliwy jest przy wejściu bocznym od strony stadionu (tel. 89 524 51 66, 89 523 36 83) od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 (przerwa 14:30-15:00).

Zwracać książki można jedynie za pomocą całodobowej WRZUTNI znajdującej się przy wejściu od przystanku.

Ponadto przypominamy, że Studenci i Pracownicy UWM mają zdalny dostęp do kolekcji książek i czasopism elektronicznych będących w subskrypcji UWM, dostępnych ze strony BUW w zakładce „E-Zbiory” (https://bu.uwm.edu.pl/pl/e-zbiory), po zalogowaniu się do systemu bibliotecznego.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW - ZASADY ORGANZACJI