Wystawa I Ogólnopolskiego konkursu na rysunek prasowy im. A. Wołosa

Wspólnie z Warmińsko-Mazurskim Oddziałem Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich zapraszamy na wernisaż drugiej części Wystawy Pokonkursowej I Ogólnopolskiego konkursu na rysunek prasowy im. Aleksandra Wołosa.

Biblioteka Podróżnika - wiosna 2019

Zapraszamy na kolejny, dziewiąty już, sezon spotkań podróżniczych Biblioteki Kulturalnej, firmowanych hasłem BIBLIOTEKA PODRÓŻNIKA. Do tej pory zwiedziliśmy ponad 30 krajów na blisko 40 spotkaniach. Gdzie tym razem zabiorą nas nasi Goście?

BioOne COMPLETE - dostęp testowy

Zapraszamy do skorzystania z nowej bazy w dostępie testowym:

Profil autora w bazie Scopus - zgłaszanie korekt

Polecamy Państwu prezentację, która pokazuje jak można zgłosić zmiany w profilu autora w bazie Scopus. Instrukcja została przygotowana przez Zespół Elsevier Polska.

Tutoriale Biblioteki Uniwersyteckiej UWM

Na kanale YouTube BIblioteki Uniwersyteckiej UWM znajdziecie listę tutoriali, krótkich filmw instruktażowych pomocnych w korzystaniu z usług i zbiorów Biblioteki.