ZAMKNIĘTA Biblioteka - organizacja pracy

W nawiązaniu do Zarządzenia Rektora UWM  z 11 marca 2020 r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz Zarządzenia Rektora UWM nr 37/2020 z 26 marca 2020 r. w sprawie zmian w funkcjonowaniu Uczelni w warunkach stanu epidemii wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2, informujemy, że Biblioteka Uniwersytecka oraz jej filie będą zamknięte dla Czytelników do 10 kwietnia 2020 r. włącznie.

The UWM University Library is closed

According to the UWM Rector's Order from the 11th March 2020 on preventing the spread of SARS-CoV-2 coronavirus among the University of Warmia and Mazury community, we would like to inform you that the UWM University Library and its branches are closed to the readers from 12th to 28th March 2020.

We also cancel meetings, trainings and trips planned on this date.

Telephone contact: 89 523 33 09 or e-mail: bib.informacja@uwm.edu.pl (between 7-15) is possible.

Tydzień E-książki. IBUK Libra - nowe funkcje

Czy znasz już IBUKA Librę? Czy wiesz jakie to proste, aby mieć dostęp do dziesiątek, a nawet setek e-książek z dowolnego miejsca na ziemi, w wybranym przez Ciebie czasie, za darmo? IBUK Libra to nie tylko e-czytelnia PWN. To zaawansowane narzędzie do pracy z tekstem, gdzie możesz robić notatki, czy tworzyć cytowania do pracy semestralnej, bądź dyplomowej.

Biblioteka Podróżnika - wiosna 2020

Zapraszamy na jedenasty już, sezon spotkań podróżniczych Biblioteki Kulturalnej, firmowanych hasłem BIBLIOTEKA PODRÓŻNIKA. Do tej pory zwiedziliśmy blisko 60 krajów na ponad 50 spotkaniach. Gdzie tym razem zabiorą nas nasi PODRÓŻNICY?

Zimową i tajemniczą aurę uatrakcyjni opowieść Mariusza Antolaka o Islandii - zwiedzanej w szybkim tempie. Zaś przełom zimy i wiosny zobrazuje nam Sebastian Waśkowicz relacją z długiego pobytu przyjaznej, choć polarnej Kanadzie.