Przysposobienie biblioteczne

Przysposobienie biblioteczne jest obowiązkowe dla studentów I roku studiów stacjonarnych i musi być zaliczone do końca I semestru,
w nieprzekraczalnym terminie - 31 stycznia 2020 r.

Podstawą zaliczenia przedmiotu Przysposobienie biblioteczne w systemie USOS jest poprawne rozwiązanie testu (minimum 66,67%).

Biblioteka Podróżnika - jesień/zima 2019-2020

Zapraszamy do zapoznania się z programem nowego sezonu cyklu Biblioteka Podróżnika:

Nowe bazy w dostępie testowym

Biblioteka Uniwersytecka zaprasza do testowania nowych baz:

SAGE Video

Zapraszamy do przetestowania SAGE Video wydawnictwa Sage Publishing.
Baza SAGE Video zawiera filmy edukacyjne z różnych dziedzin nauk społecznych, w tym Business & Management, Media & Communication, Politics & International Relations.

Rejestracja nowych użytkowników Biblioteki

W zwiazku z awarią automatycznej migracji danych z USOS do systemu Biblioteki prosimy nowych użytkowników o samodzielne zarejestrowanie się online w naszej bibliotece.

Pod tym linkiem znajdą Państwo formularz rejestracyjny.

Po wypełnieniu formularza podczas pierwszej wizyty konieczna będzie weryfikacja danych z Państwa dokumentem tożsamości

Przepraszamy za niedogodność.

Skrócone terminy wypożyczeń podręczników

Szanowni Państwo,

podręczniki z Kolekcji Dydaktycznej wypożyczone w dniach 10.06.19 - 30.09.19 mają termin zwrotu tylko do 31.10.19 (do daty ważności hologramu na legitymacji studenckiej).

Jest to termin krótszy niż 150 dni.