Otwieramy dostęp do biblioteki Legimi

legimi

 

LEGIMI jest innowacyjną, przyjazną dla użytkownika platformą, umożliwiającą dostęp do ponad 60 tys. tytułów beletrystycznych (zarówno e-booków, jak i audiobooków). Czytelnicy mają możliwość czytania e-książek na takich urządzeniach jak: tablety, smartfony, komputery i e-czytniki. Książki posiadają wirtualnego lektora (TTS). Książki cyfrowe są dostępne w formatach, które są wygodne dla osób z niepełnosprawnościami oraz dysfunkcjami.

Jak otrzymać dostęp do książek?

1.    Skontaktuj się z biblioteką w sprawie otrzymania kodu pisząc na adres: bib.oin@uwm.edu.pl 

2.    Wpisz otrzymany unikatowy kod na stronie:https://www.legimi.pl/biblioteka_uwm

3.    Załóż konto w serwisie Legimi.  UWAGA! należy podać email poczty z domeny UWM: @uwm.edu.pl; @student.uwm.edu.pl. Na podany adres e-mail zostanie wysłany przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć. Od tego momentu można korzystać z usługi przez 30 dni. Każdy czytelnik może czytać w chmurze jednocześnie na 2 urządzeniach.

4.    Pobierz bezpłatną aplikację Legimi dostępną na Android, iOS lub wybrane e-czytniki.  Sprawdź na jakich urządzeniach możesz korzystać z Legimi - legimi.pl/pobierz-legimi (nasz pakiet nie jest przeznaczony na Kindle, aplikacja Legimi z Microsoft Store współpracuje wyłącznie z Windows 8 lub 10)

Uwaga: konta w serwisie Legimi zawierają informacje o fakturowaniu, uruchamianiu usługi na Kindle oraz o możliwościach zakupu dodatkowych pakietów - dane te nie dotyczą Czytelników Biblioteki UWM (a są widocznie ponieważ Legimi nie rozróżnia kont indywidualnych i instytucjonalnych)