Pracownicy

Nazwisko i imię

Stanowisko

Oddział

Telefon

Adres email

Pokój

Adamowicz-Daniłowicz Krystyna kustosz Oddział Udostępniania (Główna) 51-66 krystyna.adamowicz@uwm.edu.pl S3/5
Anek-Kucharek Beata kustosz Oddział Opracowania Zbiorów, kierownik 43-78 beata.anek-kucharek@uwm.edu.pl S3/110
Artemiuk Alicja kustosz Oddział Udostępniania (Niebieska) 51-43 alicja.artemiuk@uwm.edu.pl S1/215
Baran Scholastyka kustosz dyplomowany Dyrektor 33-09 scholastyka.baran@uwm.edu.pl S3/205
Bartnik Helena specjalista Sekcja Administracyjno-Gospodarcza, sekretariat 33-09 helab@uwm.edu.pl S3/206
Bartnik Monika kustosz Oddział Informacji Naukowej 63-08, 49-57 monika.bartnik@uwm.edu.pl S1/117
Bartnikowska-Szwarc Anita kustosz Oddział Udostępniania (Informatorium) 49-84, 32-74 anita.bartnikowska@uwm.edu.pl S1/113
Bączkowski Krzysztof konserwator Sekcja Administracyjno-Gospodarcza, konserwator 65-99 krzysztof.baczkowski@uwm.edu.pl S1/1
Biernacka Julita starszy bibliotekarz Oddział Udostępniania (Zielona) 35-45 julita.biernacka@uwm.edu.pl S1/218
Bikowska Katarzyna kustosz dyplomowany Oddział Udostępniania Zbiorów, kierownik 38-74 katarzyna.bikowska@uwm.edu.pl S1/209
Bogdańska Bożena kustosz Oddział Informacji Naukowej 63-08, 49-57 bozena.bogdanska@uwm.edu.pl S1/117
Bojarska Beata kustosz Oddział Udostępniania Zbiorów, Sekcja Magazynów, kierownik 51-32 beata.bojarska@uwm.edu.pl S3/11
Borajkiewicz Elżbieta kustosz Oddział Informacji Naukowej 49-57, 51-87 ela.borajkiewicz@uwm.edu.pl S1/115
Brodowska Jolanta kustosz Oddział Informacji Naukowej 49-57, 51-87 jolanta.brodowska@uwm.edu.pl S1/115
Brzóska Dariusz specjalista Sekcja Administracyjno-Gospodarcza 51-67, 47-45 dariusz.brzoska@uwm.edu.pl S2/8
Bujko Anna starszy bibliotekarz Oddział Informatyzacji Procesów Bibliotecznych, Ośrodek Informacji Patentowej 51-98 anna.bujko@uwm.edu.pl S3/209
Burzyńska Monika kustosz Oddział Udostępniania (Żółta) 64-87 monika.burzynska@uwm.edu.pl S1/206
Cwinarowicz Małgorzata bibliotekarz Oddział Udostępniania (Dydaktyczna) 36-83 malgorzata.cwinarowicz@uwm.edu.pl S1/5
Dajnowska Krystyna starszy bibliotekarz Oddział Udostępniania (Żółta) 64-87 krystyna.dajnowska@uwm.edu.pl S1/206
Dąbrowska Agnieszka kustosz Oddział Informacji Naukowej 63-08, 49-57 agnieszka.dabrowska@uwm.edu.pl S1/115
Dunalska-Blitek Agnieszka kustosz Biblioteka Wydziału Sztuki 53-43 agadun@uwm.edu.pl Szrajbera
Dziedzic Mariola bibliotekarz Oddział Gromadzenia i Ewidencji Zbiorów 63-48 mariola.dziedzic@uwm.edu.pl S3/107
Fafiński Łukasz kustosz Oddział Zbiorów Specjalnych 51-38, 63-44 lukasz.fafinski@uwm.edu.pl S1/109
Gałecka Jolanta kustosz Zastępca dyrektora; Oddział Informatyzacji Procesów Bibliotecznych (nadzór) 49-97 jolanta.galecka@uwm.edu.pl S2/118
Gawenda Iwona kustosz Oddział Gromadzenia i Ewidencji Zbiorów 64-51 iwona.gawenda@uwm.edu.pl S3/107
Gawrońska Lidia kustosz Oddział Udostępniania (Żółta) 64-87 lidia.gawronska@uwm.edu.pl S1/206
Gazińska Barbara kustosz Oddział Opracowania Zbiorów 35-87 barbara.gazinska@uwm.edu.pl S3/7
Gierulska Olga kustosz Oddział Udostępniania Zbiorów, Sekcja Centrum Dokumentacji Europejskiej 64-87 olga.gierulska@uwm.edu.pl S1/206
Górecka Janina   Oddział Opracowania Zbiorów 63-71 janinag@uwm.edu.pl S3/109
Grabowska Magdalena kustosz Oddział Informacji Naukowej 63-08, 49-57 magdalena.grabowska@uwm.edu.pl S1/117
Jagłowska Maria kustosz Oddział Udostępniania (Niebieska) 51-43 maria.jaglowska@uwm.edu.pl S1/215
Jakubowicz Zofia kustosz Oddział Udostępniania (Główna) 51-66 zofia.jakubowicz@uwm.edu.pl S3/5
Jaroszewska Agnieszka kustosz Oddział Udostępniania (Dydaktyczna) 36-83 agnieszka.jaroszewska@uwm.edu.pl S1/5
Jasińska Katarzyna kustosz Oddział Udostępniania (Żółta) 64-87 katarzyna.jasinska@uwm.edu.pl S1/206
Kabzińska Marta kustosz Oddział Udostępniania, Sekcja Magazynów (książki) 51-61 marta.kabzinska@uwm.edu.pl S2/2
Kaczkan Joanna starszy bibliotekarz Oddział Gromadzenia i Ewidencji Zbiorów 63-48 joanna.kaczkan@uwm.edu.pl S3/107
Kamińska Danuta kustosz Oddział Udostępniania (Główna) 51-66 danuta.kaminska@uwm.edu.pl S3/5
Kamiński Andrzej bibliotekarz Oddział Udostępniania, Sekcja Magazynów (czasopisma) 35-59 andrzej.kaminski@uwm.edu.pl S2/2
Kantor-Bzdel Hanna kustosz Oddział Udostępniania (Informatorium) 49-84, 32-74 hanna.kantor@uwm.edu.pl S1/113
Konowalska Maria kustosz Oddział Opracowania Zbiorów 35-87 maria.korniak@uwm.edu.pl S3/7
Korniak Radosław kustosz Oddział Udostępniania, Sekcja Magazynów (książki); nadzór nad komorą fumigacyjną 51-61, 35-26 (komora) radoslaw.korniak@uwm.edu.pl S2/2
Korytko Iwona kustosz Oddział Udostępniania (Zielona) 35-45 iwona.korytko@uwm.edu.pl S1/218
Kotowicz Tadeusz starszy bibliotekarz Oddział Udostępniania, Sekcja Magazynów (czasopisma) 35-59 tadeusz.kotowicz@uwm.edu.pl S2/2
Kowalczuk Lucyna kustosz Oddział Udostępniania (Niebieska) 51-43 lucyna.kowalczuk@uwm.edu.pl S1/215
Kozakiewicz Marzena kustosz Oddział Gromadzenia i Ewidencji Zbiorów 51-15 marzena.kozakiewicz@uwm.edu.pl S3/104
Kozera Beata kustosz Oddział Gromadzenia i Ewidencji Zbiorów   beata.kozera@uwm.edu.pl S3/105
Koziełło-Poklewska Iwona bibliotekarz Oddział Udostępniania, Sekcja Magazynów (czasopisma) 35-59 iwona.koziello-poklewska@uwm.edu.pl S2/2
Krajewski Bartłomiej starszy bibliotekarz Oddział Udostępniania (Dydaktyczna) 36-83 bartlomiej.krajewski@uwm.edu.pl S1/5
Krogulska-Krysiak Monika starszy bibliotekarz Oddział Udostępniania (Niebieska) 51-43 monika.krysiak@uwm.edu.pl S1/215
Kuc-Frankowska Krystyna kustosz Oddział Udostępniania (Główna) 51-66 krystyna.kuc@uwm.edu.pl S3/5
Kulgajuk-Murmyło Grażyna kustosz Oddział Udostępniania (Dydaktyczna) 36-83 grazyna.kulgajuk@uwm.edu.pl S1/5
Kurpiecka Beata kustosz Oddział Opracowania Zbiorów 43-78 beata.kurpiecka@uwm.edu.pl S3/110
Leś Anna kustosz Oddział Zbiorów Specjalnych 63-05, 63-44 anna.les@uwm.edu.pl S1/107
Levytska Larysa kustosz Oddział Zbiorów Specjalnych 63-06, 63-44 larysa.levytska@uwm.edu.pl S1/108
Lewandowska Olga kustosz Oddział Informacji Naukowej 63-08, 49-57 olga.zmijewska@uwm.edu.pl S1/117
Łastowska Emilia kustosz Oddział Informacji Naukowej 63-08, 49-57 emilia.lastowska@uwm.edu.pl S1/117
Łojek Ewa specjalista Sekcja Administracyjno-Gospodarcza, sekretariat 51-53 ewa.lojek@uwm.edu.pl S3/210
Łukasik Anna kustosz Oddział Udostępniania (Zielona) 35-45 anna.lukasik@uwm.edu.pl S1/218
Łukasik Ewelina kustosz Oddział Udostępniania (Informatorium) 49-84, 32-74 Łukasik Ewelina S1/113
Łuszczyńska Urszula starszy bibliotekarz Oddział Udostępniania (Żółta) 64-87 urszula.ofanowska@uwm.edu.pl S1/206
Maćkiewicz Katarzyna kustosz dyplomowany Oddział Informacji Naukowej 63-83, 49-57 kasiamac@uwm.edu.pl S3/108
Malanowicz Magdalena kustosz Oddział Gromadzenia i Ewidencji Zbiorów 38-25 magdalena.malanowicz@uwm.edu.pl S3/4
Masiuk Małgorzata starszy bibliotekarz Oddział Udostępniania (Informatorium) 49-84, 32-74 malgorzata.masiuk@uwm.edu.pl S1/113
Michałowska Agnieszka kustosz Oddział Zbiorów Specjalnych 63-06, 63-44 a.michalowska@uwm.edu.pl S1/108
Miszczak Tomasz kustosz Oddział Udostępniania, Sekcja Magazynów (książki) 51-61 tomasz.miszczak@uwm.edu.pl S2/2
Miśkowiec Magdalena bibliotekarz Oddział Udostępniania, Sekcja Magazynów (czasopisma) 35-59 magdalena.miskowiec@uwm.edu.pl S2/2
Moszczyńska Izabela kustosz Oddział Udostępniania, Wypożyczalnia Międzybiblioteczna 38-82 izam@uwm.edu.pl S1/11
Moszczyński Roman specjalista Oddział Informatyzacji Procesów Bibliotecznych 51-74 roman.moszczynski@uwm.edu.pl S2/118
Myszko Iwona kustosz Oddział Udostępniania (Żółta) 64-87 iwona.myszko@uwm.edu.pl S1/206
Nałęcz Cezary kustosz Oddział Gromadzenia i Ewidencji Zbiorów 49-84 cezary.nalecz@uwm.edu.pl S3/112
Nazaruk Gabriela starszy bibliotekarz Oddział Udostępniania (Żółta) 64-87 gabriela.maliszewska@uwm.edu.pl S1/206
Niedźwiecka-Elant Natalia starszy bibliotekarz Oddział Udostępniania (Żółta) 64-87 natalia.niedzwiedzka@uwm.edu.pl S1/206
Obrębska Agnieszka kustosz Oddział Gromadzenia i Ewidencji Zbiorów, kierownik; opiekun bibliotek zakładowych 35-80 agnieszka.obrebska@uwm.edu.pl S3/106
Olkowska Wiesława kustosz Oddział Opracowania Zbiorów 63-53 wiesiao@uwm.edu.pl S3/8
Opolska-Moszczyńska Gabriela kustosz Oddział Gromadzenia i Ewidencji Zbiorów 63-48 gabriela.moszczynska@uwm.edu.pl S3/107
Orzeszkowski Bogdan kustosz Oddział Informacji Naukowej 63-08, 49-57 bogdan.orzeszkowski@uwm.edu.pl S1/117
Osiecka-Murawa Jolanta kustosz Oddział Informacji Naukowej, kierownik 49-76 jolaom@uwm.edu.pl S1/116
Pac Sylwia kustosz Oddział Zbiorów Specjalnych 63-05, 63-44 sylwia.pac@uwm.edu.pl S1/107
Pawłowska Hanna kustosz Oddział Opracowania Zbiorów 63-53 haniap@uwm.edu.pl S3/8
Pechta Aneta starszy bibliotekarz Oddział Udostępniania (Zielona) 35-45 aneta.brzycka@uwm.edu.pl S1/218
Perzanowska Anna kustosz Oddział Gromadzenia i Ewidencji Zbiorów 51-15 anna.perzanowska@uwm.edu.pl S3/104
Piecychna Paweł specjalista Oddział Informatyzacji Procesów Bibliotecznych 51-74 pawel.piecychna@uwm.edu.pl S2/118
Podpora Elżbieta bibliotekarz Oddział Udostępniania (Dydaktyczna) 36-83 elzbieta.podpora@uwm.edu.pl S1/5
Przybyszewska Joanna kustosz Oddział Udostępniania (Dydaktyczna) 36-83 joanna.przybyszewska@uwm.edu.pl S1/5
Radomska Agnieszka kustosz Oddział Gromadzenia i Ewidencji Zbiorów 44-98 agnieszka.radomska@uwm.edu.pl S3/9
Reczyńska Dorota kustosz Oddział Gromadzenia i Ewidencji Zbiorów 44-98 dorotar@uwm.edu.pl S3/9
Rogińska-Usowicz Justyna starszy bibliotekarz Oddział Udostępniania (Żółta) 64-87 justyna.roginska@uwm.edu.pl S1/206
Rokosa Małgorzata kustosz Oddział Udostępniania (Niebieska) 32-74 malgorzata.rokosa@uwm.edu.pl S3/105
Rowińska Irena starszy bibliotekarz Oddział Udostępniania, Magazynów (czasopisma) 35-59 irena.robak@uwm.edu.pl S2/2
Rudnicka Ewa kustosz dyplomowany Oddział Zbiorów Specjalnych   ewa.gorniak@uwm.edu.pl  
Rynarzewski Maciej kustosz Oddział Udostępniania, Sekcja Promocji 51-46 maciej.rynarzewski@uwm.edu.pl S3/211
Rzempołuch-Pallasch Katarzyna starszy bibliotekarz Oddział Informatyzacji Procesów Bibliotecznych 51-74 katarzyna.rzempoluch@uwm.edu.pl S2/118
Sadonis Irena kustosz Oddział Gromadzenia i Ewidencji Zbiorów 32-74 irena.sadonis@uwm.edu.pl S3/105
Sikora Elżbieta kustosz Oddział Gromadzenia i Ewidencji Zbiorów 38-25 elzbieta.sikora@uwm.edu.pl S3/4
Sikorska Dorota kustosz Oddział Opracowania Zbiorów 63-71 dorotas@uwm.edu.pl S3/109
Smogorzewski Piotr specjalista Oddział Informatyzacji Procesów Bibliotecznych 51-74 piotr.smogorzewski@uwm.edu.pl S2/118
Smolińska Urszula kustosz Oddział Udostępniania (Główna) 51-66 urszula.smolinska@uwm.edu.pl S3/5
Sokołowska Izabela kustosz Oddział Informacji Naukowej 63-08, 49-57 izabela.sokolowska@uwm.edu.pl S1/117
Stadnik Zbigniew specjalista Oddział Informatyzacji Procesów Bibliotecznych 51-74 zbigniew.stadnik@uwm.edu.pl S2/118
Stajek Barbara bibliotekarz Oddział Udostępniania (Główna) 51-66 barbara.stajek@uwm.edu.pl S3/5
Stawska Elżbieta kustosz Oddział Udostępniania, Sekcja Promocji 51-46 elzbieta.stawska@uwm.edu.pl S3/211
Suchto Joanna kustosz Oddział Informacji Naukowej 63-08, 49-57 joanna.suchto@uwm.edu.pl S1/117
Szemplińska Elżbieta kustosz Oddział Udostępniania (Informatorium) 49-84, 32-74 elzbieta.szemplinska@uwm.edu.pl S1/113
Szumowski Janusz specjalista Sekcja Administracyjno-Gospodarcza, administrator 51-67, 47-45 janusz.szumowski@uwm.edu.pl S2/8
Szymańska-Jasińska Małgorzata kustosz dyplomowany Oddział Zbiorów Specjalnych, kierownik 63-05, 63-44 malgorzata.szymanska@uwm.edu.pl S1/107
Święcicka Joanna starszy bibliotekarz Oddział Informacji Naukowej 63-08, 49-57 joanna.swiecicka@uwm.edu.pl S1/117
Tańska Barbara kustosz Oddział Udostępniania (Główna) 51-66 barbara.tanska@uwm.edu.pl S3/5
Urbanowska Ewa kustosz Oddział Udostępniania (Główna) 51-66 ewa.urbanowska@uwm.edu.pl S3/5
Walczak-Wójciak Małgorzata kustosz Oddział Udostępniania, Sekcja Magazynów (książki) 51-61 hanimal@uwm.edu.pl S2/2
Wiśniewska Małgorzata kustosz Oddział Udostępniania (Dydaktyczna) 51-32 malgorzata.wisniewska@uwm.edu.pl S3/11
Wolska Dorota kustosz Oddział Gromadzenia i Ewidencji Zbiorów 38-25 dorota.wolska@uwm.edu.pl S3/4
Wółkiewicz Aneta kustosz Oddział Opracowania Zbiorów 43-78 aneta.orlowska@uwm.edu.pl S3/110
Wróblewska Joanna kustosz Oddział Udostępniania (Niebieska) 51-43 joanna.wroblewska@uwm.edu.pl S1/215
Wysocka Joanna kustosz Oddział Udostępniania (Zielona) 35-45 joanna.wysocka@uwm.edu.pl S1/218
Ząbczyk Teresa kustosz Oddział Udostępniania (Zielona) 35-45 teresa.zabczyk@uwm.edu.pl S1/218
Zemła Nina kustosz Oddział Opracowania Zbiorów 35-87 nina.zemla@uwm.edu.pl S3/7
Zieliński Przemysław starszy bibliotekarz Oddział Informatyzacji Procesów Bibliotecznych   przemyslaw.zielinski@uwm.edu.pl  
Zielonka Renata kustosz Oddział Udostępniania, Wypożyczalnia Międzybiblioteczna 38-82 renata.zielonka@uwm.edu.pl S1/11
Zięba Grażyna kustosz Oddział Udostępniania (Dydaktyczna) 36-83 grazyna.zieba@uwm.edu.pl S1/5
Żakiewicz Stanisława kustosz Oddział Udostępniania (Zielona) 35-45 stanislawa.zakiewicz@uwm.edu.pl S1/218